Polish Businesswomen Congress PDF Drukuj Email

ZarwkaJuż 28.03.2014 w Centrum konferencyjno – hotelowym Hotelu Gromada w Warszawie odbędzie się największy kongres dla kobiet biznesu w Polsce.

Polish Businesswomen Congress, to jedyne w swoim rodzaju seminarium, podczas którego w jednym miejscu spotka się 1000 przedsiębiorczych osób, żądnych wiedzy, kontaktów, szukających nowych możliwości, odbędą się pokazy mody, a w części wystawienniczej będą miały miejsce targi z produktami i usługami dla biznesu.

To wydarzenie podczas, którego wystąpią uznani mówcy i wielkie osobowości polskiej sceny biznesowej: Anna Szubert, Aneta Murakowska, Dr Izabela Lenartowicz, Elżbieta Krokosz, Agnieszka Brytan – Jędrzejowska, Jolanta Grażyna Łukasiak-Malicka, Maria Jolanta Batycka-Wąsik, Ewa Plucińska, Danuta Terpiłowska, Kamila Rowińska i inni.

Więcej…
 
Jestem Szefową V edycja PDF Drukuj Email
jestem_szefowa

Rusza V edycja konkursu JESTEM SZEFOWĄ!
W dniu 3 marca 2014 r. rusza piąta edycja konkursu „Jestem szefową” – wspólnej inicjatywy Pełnomocnika Rządu do Spraw Równego Traktowania i Ministra Edukacji Narodowej realizowana w partnerstwie z Przedstawicielstwem Komisji Europejskiej
w Polsce.

Na prace konkursowe czekamy do 15 kwietnia 2014 r. (decyduje data stempla pocztowego)!

Uroczysta gala rozdania nagród odbędzie się w dniu 11 czerwca 2014 r. w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.
Więcej…
 
VI Kongres Kobiet PDF Drukuj Email
piątek, 21 lutego 2014 07:47
euk_6_kongres
VI Kongres Kobiet odbędzie się 9 i 10 maja 2014 r. w Warszawie, tradycyjnie w Pałacu Kultury i Nauki. Jak co roku będzie to festiwal współpracy, inspiracji, energii i solidarności kobiet. Tegoroczny, VI Kongres będzie miał charakter zarówno uroczysty, jak i roboczy. Polska obchodzi wiele ważnych rocznic: 25-lecie transformacji ustrojowej, 10-lecie przystąpienia do Unii Europejskiej.  We wszystkich tych wydarzeniach kobiety brały aktywny, choć niedoceniony udział.
Więcej…
 
Rzecznik Praw Obywatelskich zbiera tematy badań antydyskryminacyjnych PDF Drukuj Email
piątek, 21 lutego 2014 07:44
RZECZNIK PRAW OBYWATELSKICH jako ORGAN ds. RÓWNEGO TRAKTOWANIA zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych, związki jednostek samorządu terytorialnego, instytucji państwowych oraz uczelni wyższych i ośrodków naukowo-badawczych do zgłaszania propozycji tematów badań antydyskryminacyjnych na lata 2014 i 2015.
Więcej…
 
„I po kryzysie? Czy Polsce nie grozi już recesja?" PDF Drukuj Email
piątek, 21 lutego 2014 07:39

euk_pe

Biuro Informacyjne Parlamentu Europejskiego w Polsce zaprasza na debatę:


„I po kryzysie? Czy Polsce nie grozi już recesja?"


która odbędzie się 21 lutego (piątek) w warszawskiej siedzibie BIPE (ul. Jasna 14/16a) w godzinach 9.30 - 12.00.
Debata z udziałem publiczności poświęcona będzie działaniom Unii Europejskiej mającym łagodzić skutki spowolnienia gospodarczego, z którymi Unia boryka się w ostatnich latach oraz zapobiec przyszłym kryzysom. Pragniemy zwłaszcza przybliżyć uczestnikom spotkania wpływ decyzji podejmowanych przez Parlament Europejski na unijną gospodarkę i w efekcie na nasze codzienne życie.
W debacie obok posłów udział wezmą eksperci:
prof. Elżbieta Mączyńska
Janusz Jankowiak
Ignacy Morawski

Spotkanie moderować będzie redaktor Paweł Blajer.
Obecni będą również przedstawiciele mediów i organizacji pozarządowych. Piątkowa konferencja to piąta i ostatnia z cyklu debat organizowanych w ramach kampanii informacyjnej PE przed wyborami europejskimi, dotyczących najważniejszych wyzwań i problemów w UE.  
Prosimy o potwierdzanie udziału w wydarzeniu do dnia 18 lutego b.r. mailem, na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Biuro Informacyjne Parlamentu Europejskiego
ul. Jasna 14/16a
00-041 Warszawa
tel: +48 22 595 24 70
fax: +48 22 595 24 80
www.europarl.pl
www.facebook.com/epwarszawa

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 21